Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

fischer automotive systems s.r.o.

Fischer automotive systems je předním dodavatelem plastových interiérových komponentů, jako například výdechy klimatizací, držáky nápojů, odkládací přihrádky a další části přístrojové desky. Mezi největší zákazníky patří automobilky jako BMW, Porsche, Audi atd.
1+ mld. Kč
v tržbách ročně
450+
zaměstnanců v ČR
2 000+
patentů
Původně koníček a záliba v autech přivedla Artura Fischera k založení společnosti, která je celosvětově uznávána, a to nejen v oblasti automobilů. Skupina fischer je známá i pro své výrobky jako nářadí a upevňovací technika. Za svou dlouhou historii má firma na kontě více jak 2 tisíce patentů a ocenění za své výrobky.

Společnost je součástí mezinárodního koncernu se sídlem v Německu. V ČR má své zastoupení v Ivanovicích na Hané od roku 2007. Další pobočka vznikla v roce 2023 a nachází se v Holubicích. Zde byla v průmyslovém parku postavena moderní hala, sloužící jako výrobní a logistické prostory.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Osvoboditelů 889/89, 683 23 Ivanovice na Hané
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo