Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

VEIT Electronics, s.r.o.

Rodinná firma VEIT Electronics sídlí v Moravanech. Věnuje se ojedinělému vývoji a výrobě – HW/SW pro řídicí jednotky nákladních vozů pro přepravu jednodenní drůbeže („EcoTransport technology“), dopravníky a elektronické váhy pro agrární průmysl. Jejich výrobky jsou technologicky ojedinělé, i díky tomu slaví úspěch po celém světě a mají ambice stát se celosvětovou jedničkou. Úspěšně založili i svou další pobočku v USA.
40+
zaměstnanců
70+
zemí na světě zná produkty společnosti
30+
let zkušeností v oboru
Společnost má vlastní vývojové oddělení, které je pod vedením otce a syna Veitových. Specializují se zde na embedded SW a HW za využití širokého spektra moderních technologií (MCU s ARM jádrem). Odvedená práce a vynaložené úsilí je vidět ve velmi krátkém čase, vše v prostředí nové budovy.

Uplatnění ve firmě najdou specialisté vývoje, elektromechanici, servisní technici a další. V současnosti VEIT zaměstnává přes 40 zaměstnanců, a to od juniorů až po zkušené seniory.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Modřická 700/52, 664 48 Moravany
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo