Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

TESCAN 3DIM, s.r.o.

Tescan 3DIM je společnost, která vznikla spojením firem 3Dim Laboratory a Tescan. Hlavní oblast působení je zpracování a vizualizace 3D obrazu v oblasti medicíny. Uplatnění zde najdou vývojáři (C/C++), projektoví manažeři a testeři. Společnost pracuje na projektech, které pomáhají lidem v každodenním životě – například v zubních ordinacích, při tvorbě protéz a jiných odvětí medicínského průmyslu.
5+
let od založení společnosti
x
doplnit
x
doplnit
Do portfolia produktů patří: Dental Implant Treatment Planning, Digital Orthopaedics, 3D Image Analysis, 3DimViewer, Image Segmentation Tools a Software for 3D Microscopy.

Produkty společnosti jsou využívány v oblastech: medicína, věda a výzkum, mikroskopie, 3D vizualizace, zpracování obrazu a počítačové vidění.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Libušina tř. 1, 623 00 Brno-Kohoutovice
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo