Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

DESO development, s.r.o.

DESO development je softwarová společnost zabývající se především vývojem vizualizačního SW v B2B sektoru prodeje barev. Byla založena v roce 2010. DESO má v Brně kolem 25 zaměstnanců, převážně SW vývojáře. Společnost spolupracuje s 15 společnostmi ze světových TOP 50 výrobců barev.
10+
let zkušeností v oboru
17
ze světových top 20 společností v oboru využívá SW DESO development
18+ mil. Kč
v obratu společnost
Hlavními produkty jsou: COLORSTUDIO – SW pro vizualizace barev v interiéru, umožňuje tvorbu návrhu a vizualizaci interiérů v prodejně nebo z domova. REDLIKE – interní IS pro ovládání a nastavení tónovacích strojů, správu objednávek aj. TMC – cloudový SW pro správu sítí strojů, jedná se o MES systém vytvořený na míru společnostem z průmyslu zaměřeného na výrobu barev. Nejčastěji využívané technologie v SW řešeních jsou Python, React a PHP.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Křižíkova 2697/70, 612 00 Brno-Královo Pole.
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo