Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

fischer Vyškov spol. s r.o.

Společnost fischer patří mezi nejznámějšího celosvětového výrobce upínací techniky a upevňovacích systémů. Byla založena v Německu v roce 1948 a za tu dobu se dokázala rozšířit na více jak 5 000 zaměstnanců po celém světě. Firma fischer je celosvětově vedoucí firmou na trhu ve vývoji nových produktů pro upevňovací systémy.
300+
zaměstnanců ve společnosti
25+
let působení v Ivanovicích na Hané
1+ mld. Kč
v tržbách společnosti
Firemním mottem je „Drží v díře jako zvíře!“, které vystihuje spolehlivost jejich výrobků. Do portfolia patří hmoždinky, vruty, lepidla, elektrické nářadí a další. Ve Vyškově pracuje přes 300 zaměstnanců. Firma se může pochlubit moderními a čistými prostory.

Výroba má 3 samostatná oddělení, a to automatizovanou obrobnu, ruční montáž s lisovnou plastů a nástrojárnu. Společnost je velice stabilní, dbá o své zaměstnance a i díky tomu se v roce 2023 právě vyškovská pobočka zasloužila o nominaci v celoevropské soutěži o zaměstnavatele roku.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Osvoboditelů 816/59, Ivanovice na Hané, 683 23.
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo