Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

REDA a.s.

REDA je dynamicky se rozvíjející česká firma, která se zabývá výrobou, potiskem a prodejem reklamních předmětů, stolních a nástěnných kalendářů a diářů. REDA vznikla v roce 1991 a její úspěchy ji řadí mezi významné firmy v oboru reklamních a dárkových předmětů v ČR i v Evropě.
30+
let působení na trhu
230+
zaměstnanců
7 000+
paletových míst
Společnost REDA má vlastní moderní skladovací prostory o kapacitě cca 7000 paletových míst, díky nimž je schopna pružně reagovat na potřeby klientů. Navíc disponuje expedičním skladem, díky kterému nabízí projekty skladování již hotových potištěných 3D předmětů zákazníkovi v kombinaci s kompletním systémem logistických služeb.

Stavební pilíře společnosti: férovost, otevřenost, uznání, respekt a spolupráce.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Hviezdoslavova 1456/55d, Brno - Slatina, 627 00.
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo