Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

CeramTec Czech Republic, s.r.o.

S výrobky společnosti CeramTec se setkáváme každý den. Jsou to výrobky speciální keramiky na bázi karbidu křemíku, které můžeme najít např. v automobilovém průmyslu (komponenty na bázi keramických substrátů dokáží spustit např. airbag, aktivovat ABS či ASR) nebo v elektrotechnickém průmyslu (keramické součástky v tabletech, mobilních zařízeních, kávovarech…).
250+
zaměstnanců
600+ mil. Kč
v obratu
1 400+
vyrobených náhrad kyčelních kloubů denně
Společnost CeramTec se zabývá výrobou a distribucí technických keramických výrobků.

Mezi nejrozsáhlejší působení společnosti se řadí oblast zdravotnictví, kde např. náhradu kyčelního kloubu se součástkami z materiálu CeramTec BIOLOX dnes každou minutu implantují lékaři po celém světě svým pacientům.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Žerotínova 2827, 787 01 Šumperk
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo