Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

EOLA s.r.o.

Společnost EOLA je jeden z předních dodavatelů technologií pro průmyslovou automatizaci s důrazem na řízení kontroly kvality ve výrobě. Základními pilíři působnosti firmy EOLA je průmyslová automatizace (řídicí systémy, robotická pracoviště, jednoúčelová zařízení) a optická kontrola kvality (kamerové systémy kontroly kvality výrobních procesů založené na počítačovém zpracování obrazu).
700+
integrovaných kamerových systémů
25+
zaměstnanců
80+ mil. Kč
v obratu společnosti
Společnost EOLA působí na trhu více než 20 let a je stabilním partnerem v oblasti průmyslové automatizace.

Mezi zpracované projekty patří např. komplexní dodávka kamerového systému pro společnost ŠKODA AUTO – největšího českého výrobce automobilů. Osvědčila se taktéž jako vývojový dodavatel přístrojů pro lékařskou diagnostiku.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Technologická 1020/7, 779 00 Olomouc
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo