Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

TollNet a.s.

TollNet a.s. je společnost s pracovišti v Praze a Benešově založena v roce 2010. Zaměstnává cca 90 lidí. Zaměřuje se na návrh, vývoj a dodání SW pro oblast pozemních komunikačních služeb, energetiky a plynárenství. Jejich produkty poskytují end-to-end řešení pro elektronický výběr mýtného (myto.cz) a umožňují jeho integraci s dalšími systémy. TollNet spolupracuje především s bankami, státní správou, poskytovateli logistických služeb, provozovateli pozemních komunikací atd.
90+
zaměstnanců ve společnosti
10+
let zkušeností v oboru
1+ mld. Kč
v obratu společnosti
Stěžejním produktem je informační systém Billien pro prodej a evidenci elektronických dálničních známek. Uplatnění zde najdou specialisté na pozice: .NET vývojáři, SW testeři / test analytici a systémoví administrátoři.

Společnost nabízí v rámci svých projektů i zákaznické služby (analýzy, migrace, strategie,…). Jejich produkty jsou využívané po celé ČR a na Slovensku.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Holušická 2221/3, 148 00 Praha 4.
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo