Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

United Polymers, s.r.o.

Společnost United Polymers se zaměřuje na výrobu gumových a plastových dílů převážně pro automobilový průmysl. Výrobky společnosti můžeme najít ve vozech značky Ford, Porsche, Jaguar, BMW, Škoda atd., a to např. na světlometech, koncových svítilnách, osvětlení interiéru, na pedálech, palubních deskách a loketních opěrkách.
180+ mil. Kč
v obratu společnosti
120+
zaměstnanců
75 %
zakázek v rámci ČR
United Polymers je česká společnost sídlící v průmyslové zóně v Hranicích. Byla založena roku 1999. V roce 2014 se stala 100% českou společností. Je členem Moravskoslezského automobilového klastru.

Mezi zákazníky společnosti patří např. Siemens, Hella, Varroc Lighting Systems a další firmy z automobilového průmyslu.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Tovární 605, 753 01 Hranice.
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo