Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Westrock Packaging Systems Svitavy, s.r.o.

Westrock je mezinárodní společnost se sídlem v USA. Má více něž 300 poboček po celém světě, kde zaměstnává přes 50 000 zaměstnanců. Závod ve Svitavách vznikl v roce 1995 a má přes 250 zaměstnanců. Závod exportuje 99 % výroby do více než 40 zemí světa. Patří mezi jediného výrobce kartonových obalů pro Red Bull na světě. Mezi další významné zákazníky patří Coca Cola, Pilsner Urquell a další.
25+
let od založení závodu ve Svitavách
250+
zaměstnanců
99 %
výroby exportují do více než 40 zemí světa
Westrock Packaging Systems Svitavy je tiskárna s novými technologiemi zaměřená na zakázkovou výrobu kvalitních potištěných obalů a obalových řešení, a to v oblastech: nápoje, jídlo, farmacie, e-commerce, tabák, obaly na hygienické potřeby a další.

Firma neustále investuje do strojního zařízení a zázemí, například v roce 2022 investovala přes 30 milionů (nová lisovna, tiskárny atd.). Díky tomu se jí daří zvyšovat optimalizaci, výrobní efektivitu a bezpečnost práce.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Pražská 2121, 568 02 Svitavy 2
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo