Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

SULKO s.r.o.

SULKO je česká společnost se sídlem v Zábřehu založená v roce 1993. Patří mezi významné výrobce a dodavatele oken a dveří. Společnost je i s 250 zaměstnanci rodinného charakteru – založil ji otec současného jednatele. O spokojenosti zaměstnanců vypovídá i několik získaných ocenění (např. Czech 100 Best nebo Ocenění Českých Lídrů v Olomouckém kraji). Po celé ČR má společnost více jak 18 poboček, kde prezentuje a prodává své produkty.
250+
zaměstnanců
30+
let zkušeností
15+ tis.
vyrobených okenních jednotek měsíčně
V Zábřehu se vyrábí okna a dveře různých materiálů (plast, hliník, dřevo). Od roku 2019 přidali do portfolia i garážová vrata, stínící techniku nebo speciální produkty na zakázku (konstrukce zimních zahrad, izolace atd.). Mezi významné stavby, kam své produkty instalovali, patří např. Letiště Mošnov, Planetárium Hradec Králové nebo SOŠ Šumperk.

Společnost vyrábí produkty pro náročné zákazníky v rodinných, bytových nebo panelových domech. Své produkty dodává také do administrativních a komerčních budov, a to jak v ČR, tak i v zahraničí (Švýcarsko, Belgie).

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Československé armády 41, 789 01 Zábřeh
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo