Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

TOMIreko, s.r.o.

TOMIreko je společnost se sídlem v Třebíči založena v roce 2009. Zaměstnává cca 84 zaměstnanců. Společnost se zabývá nejen realizací díla, ale také kompletními službami, např. návrhem technického řešení, projektovou dokumentací, zajištěním stavebního povolení a kompletního rozpočtu stavebních prací.
10+
let zkušeností v oboru
440+ mil. Kč
v obratu společnosti
80+
zaměstnanců ve společnosti
Mezi hlavní činnosti firmy patří regenerace a revitalizace panelových domů. Další činnosti společnosti: přístavba železobetonových lodžií, obnova a rekonstrukce památek, vodohospodářské stavby, novostavby a rekonstrukce, stavby občanské vybavenosti, zpevněné plochy.

Působení společnosti se neomezuje pouze na region Vysočiny, ale realizuje zakázky na celém území České republiky.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Karlovo nám. 48/37, 674 01 Třebíč.
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo