Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o.

Vitesco Technologies je součástí holdingu Continental, který je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů automobilového průmyslu. Trutnovský závod zaměstnává přibližně 2 000 zaměstnanců. Další pobočku v ČR má ve Frenštátu pod Radhoštěm a vývojové centrum v Ostravě. Společnost se snaží neustále rozvíjet své zaměstnance, má propracované talentové programy nebo školení na soft skills či jazykové kurzy.
10+
let od vzniku závodu v Trutnově
2 000+
zaměstnanců v Trutnově
30+ mld. Kč
v tržbách za rok
Hlavním výrobním programem Vitesco jsou komponenty a senzory do automobilů, konkrétně pak NOX senzory (detekce plynů), EVP vodní pumpy, vysokotlaká čerpadla, aktuátory, různé ventily a další. Společnost je se svými produkty a jejich vývojem celosvětově úspěšná, např. NOX senzory vyrábí jen 2 výroby na světě a na EVP pumpy drží monopol.

Mezi zákazníky patří největší světové automobilky, jako Volkswagen, BMW, Volvo, Renault, Ford a další. Společnost drží akreditace ISO 14001, 17025 nebo IATF 16949.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Volanovská 518, 541 01 Trutnov 1
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo