Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

FORTEX STAVBY s.r.o.

Společnost FORTEX STAVBY byla založena v roce 2019. Je sesterskou společností FORTEX - AGS, a.s., která je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů v oblasti stavebnictví a výroby. Mezi její klienty patří zvučné jména jako Siemens, Škoda, Audi, KSK Kuřim a další. Výrobky společnosti jsou exportovány do Evropy (např. Německo, Slovensko, Slovinsko, Chorvatsko, Polsko, Rusko a Bělorusko). Zaměstnává přes 80 zaměstnanců.
80+
zaměstnanců
55+
let zkušeností v oboru
200+ mil. Kč
v tržbách
Do portfolia společnosti patří realizace staveb – průmyslové stavby, zemědělské stavby, obchodní řetězce, stavby pro školství, bydlení apod. Stavební projekce – komplexní projekční činnost pro externí zákazníky.

Dále doprava a mechanizace – půjčování stavební techniky, zemní a výkopové práce a výškové práce. Prodej instalačního materiálu – široký sortiment materiálu pro stavby. Drcení stavební sutě – drcení a třídění stavební sutě výkonnými stroji.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Jílová 1550/1, 787 01 Šumperk
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo