Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

JISR Institute, a.s.

Česká společnost JISR Institute, a.s. byla založena v roce 2016. JISR znamená Joint Intelligence, Surveillance, Reconnaissance. V Brně a Opavě zaměstnávají desítky lidí, převážně SW specialisty a v Pardubicích administrativní pracovníky. Jejich zákazníky jsou Česká armáda, NATO a vojenské, obranné či bezpečnostní útvary po celém světě. Možnost kariérního růstu je zde vždy zaručena, kdokoli dostane příležitost podílet se dlouhodobě na rozvoji společnosti.
7+
let na trhu
25+
zaměstnanců ve společnosti
33+ mil. Kč
v tržbách společnosti
Uplatnění zde najdou především SW specialisté se zaměřením na vývoj v Javě. Projekty, které realizují, jsou velmi speciální a někdy podléhají i určitému stupni utajení dle NBÚ.

Jedná se převážně o vývoj aplikací a systémů zaměřených na vojenské či bezpečnostní účely, jako například: SW pro plánování a operace bojového charakteru; systémy určené pro „elektronický boj“ – především rušení signálů; protidronové systémy.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Pražákova 49, 619 00 Brno-jih.
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo