Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

PragueBest s.r.o.

Digitální agentura Prague Best s.r.o. působí na trhu více něž 20 let. Centrála firmy se nachází v Praze v Karlíně. Je jednou ze spřátelených digitálních agentur v rámci asociace BIZ. Ve společnosti pracuje více než 40 zaměstnanců. K nejvýznamnějším klientům patří společnosti Globus, ElNino, Škoda Foto, Hyundai či Dopravní podnik hl. města Prahy.
20+
let zkušeností v oboru
40+
zaměstnanců ve společnosti
40+ mil. Kč
v obratu společnosti
Věnují se především tvorbě responzivních webů, e-shopů a jejich propojování s různými ERP systémy, zpracovávají také analýzy na zakázku. Uplatnění zde najdou především PHP vývojáři, kódeři, designéři a projektoví manažeři.

Firma klade důraz na work-life balance, svým zaměstnancům nabízí štědrý Home Office či remote.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Vítkova 5, 186 00 Praha 8-Karlín.
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo