Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Freelance Czech s.r.o.

Společnost Freelance Czech, s.r.o. je součástí německého holdingu ISAC GmbH. Spolu s ním je provozovatelem největšího německého portálu pro freelancery (freelance.de), který zároveň i vyvíjí. Služby webu freelance.de vyžívá více než 150 000 freelancerů a na 25 000 společností. Mezi partnery webů patří společnosti jako Hays, Geco, či personální agentury jako Jobs Contact.
15+
developerů, kteří vytváří platformu freelance.cz
150 000+
freelancerů pravidelně využívá některý z webů freelance
25 000+
společností zde představuje své pracovní příležitosti
Freelance Czech provozuje a vyvíjí největší český a německý webový portál pro freelancery – freelance.cz, freelance.de a barater.de. Jedná se o online platformy, které pomáhají živnostníkům, zejména IT expertům, najít správný projekt a stejně tak i firmám obsadit volné pozice.

Web je postaven především na technologiích PHP, Java a AngularJS. Celý vývoj probíhá především v brněnských kancelářích společnosti ve spolupráci s kolegy z vývojového týmu v Německu.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Trnitá 491/3, 602 00 - Brno
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo