Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

HRONOVSKÝ s.r.o.

Společnost Hronovský patří mezi přední dodavatele pro evropský automobilový průmysl a na trhu působí již 30 let. Firma vznikla jako rodinná dílna ve východních Čechách a dokázala od roku 1990 vyrůst na 6 výrobních závodů (4 v ČR, 2 v Bulharsku) s více jak 750 zaměstnanci. Společnost se soustředí na kvalitu a moderní technologie. Vlastní certifikaci ISO a všechny její výrobní závody jsou modernizovány.
750+
zaměstnanců
6
výrobních závodů
1,5+ mld. Kč
v tržbách společnosti
Portfolio produktů je široké, a tedy i možnosti společnosti, jak vyhovět zákazníkovi. Nejvíce se však soustředí na výrobu kabelové konfekce – kabelové svazky, konektory, spínače, koncovky.

Součástí výrobních závodů je CNC obrobna s 9 moderními CNC stroji, lisovna s více jak 50 lisy (plasty i kovy), nástrojárna a montážní haly.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Plhovská 1099, Náchod, 547 01.
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo