Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

AB JET spol. s r.o.

Společnost AB JET je strojírenská společnost, která se zaměřuje převážně na zakázkovou kusovou výrobu. Zabývá se obráběním, tvářením, svařováním, dělením materiálu laserem, vysokotlakým vodním paprskem či kyslíkoacetylenovým plamenem.
40+
zaměstnanců
60+ mil. Kč
v obratu
25+
let působení na trhu
Společnost byla založena v roce 1997. Ve svých začátcích byla pouze zakázkovým pracovištěm v oblasti řezání vysokotlakým vodním paprskem v Havlíčkově Brodě.

Dnes se však nevěnuje pouze dělení materiálů, ale komplexnímu zpracování kovů včetně povrchové úpravy. Zákazníky jsou převážně tuzemské společnosti (Škoda Auto, BOSCH atd.).

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Strojírenská 3823, 580 01 Havlíčkův Brod
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo