Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

CLEVER Soft s.r.o.

Clever Soft působí na českém trhu od roku 1991. Mezi klienty patří např. velké automobilky, jako je koncern Volkswagen nebo TCPA, či dokonce berlínská Gigafactory automobilky Tesla. Přestože software vyvinutý společností běží na výrobních linkách po celém světě, společnost si zachovala svůj rodinný charakter. Velký důraz je kladen na individuální přístup k zaměstnancům, kterých je více než 30, z toho více než polovina ve vývoji. Zároveň společnost nabízí příležitost začínajícím vývojářům, kteří zde mohou získat své první profesní zkušenosti.
30+
let působení na trhu
5
kontinentů, na kterých běží instalace SW CLEVER soft
30+
zaměstnanců ve společnosti
Společnost Clever Soft vyvíjí celosvětově rozšířený software pro automatizaci a monitorování výroby (MES) především v automobilovém průmyslu. Zároveň zajišťuje jeho implementaci u klientů včetně následné podpory.

Najdou zde uplatnění jak systémoví administrátoři, tak vývojáři softwaru i hardwaru. Nejvíce se setkáte s operačními systémy založenými na Linuxu a vývojem v jazycích C++ či ve vlastních knihovnách jazyků Java a JavaScript.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Sluneční 127, Kolín II, 280 02 Kolín
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo