Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

RealQ s.r.o.

Real Q je kapitánem vlajkové lodi a značky výpočetní techniky AXAGON. Jedná se o ryze českou společnost, která je projektově zaměřená na mezinárodní obchod s výpočetní technikou a elektronikou. Společnost byla založena roku 2005 v Brně s myšlenkou prodeje výpočetní techniky do celého světa. Tato myšlenka se jim podařila přivést k životu a k dnešnímu dni prodávají do více než 20 zemí EU s tržbami přesahující 75 mil. Kč.
15+
let zkušeností v oboru
75+ mil. Kč
v tržbách společnosti
20+
zemí EU, do kterých společnost prodává své produkty
Jeden z hlavních faktorů zmíněného úspěchu je právě značka AXAGON, která se zaměřuje zejména na produkty z oblasti počítačového a mobilního příslušenství, komponent, periferií a multimédií. Klade si za cíl vytvořit mimořádně kompaktní a silnou nabídku produktů pokrývajících tyto oblasti a nabídnout optimální řešení zákazníkům hledajícím jakýkoliv produkt z těchto oblastí.

Slogan společnosti: Jdeme po kvalitě, inovaci, ceně a Vy můžete jít s námi!

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Železná 663/5, 619 00 Brno-jih
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo