Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

DRUMEL a Co. s.r.o.

Společnost Drumel a Co. byla založena v roce 1997, kdy začala svoji činnost rozvíjet ve značně skromných podmínkách se třemi zaměstnanci. Základní myšlenkou bylo uplatnit se v oblasti kovovýroby a obrábění kovů, a to v zakázkové výrobě jednotlivých kusů až po série do 500 kusů. V roce 2001 společnost odkoupila část v konkurzu zanikající firmy. Tím se zcela radikálně změnila struktura firmy a značně se rozšířil výrobní program, a to zejména o výrobky pro zdravotnictví, domy s pečovatelskou službou a domovy důchodců.
25+
let od založení společnosti
130+
zaměstnanců
200+ mil. Kč
v čistém obratu společnosti
Drumel a Co. již několik let velmi intenzivně spolupracuje s firmou SOR Libchavy, pro kterou vyrábí komponenty. Dále spolupracuje s firmou ŽOS Česká Třebová, pro kterou vyrábí komponenty pro opravy kolejových vozidel a zajišťují kompletní servis (údržba strojů, zařízení a areálu firmy).

Mezi používané technologie patří: dělení materiálu a broušení, elektrochemické leštění, klempířské a zámečnické práce, lepení skel a plechů, lisování, obrábění kovů, ohýbání, svařování kovů a tryskání.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Moravská 2193, 560 02 Česká Třebová
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo