Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

IP Fabric s.r.o.

Společnost byla založena jako český start-up Pavlem Bykovem v roce 2015. Již v roce 2019 získal IP Fabric od nejrůznějších investorů více než 3,5 milionu EUR (tedy cca 95 mil. Kč). Společnost dnes má cca 50 zaměstnanců – od specialistů na sítě přes vývojáře (především v Javě, JS a Pythonu) až po DevOps specialisty. Aktuálně jejich řešení využívají firmy jako Airbus, Škoda Auto, Axians nebo finanční instituce jako VIG, Generali, Air Bank, Raiffeisen Bank.
10+
národností v našem týmu
80+
vypitých hrnků kávy denně
1 mil.
hodin práce ušetří každá instalace produktu IP Fabric
IP Fabric vyvíjí pokročilý software pro správu IP síťové infrastruktury. Platforma informuje o všech prvcích a uživatelích sítě a poskytuje topologické diagramy, automatickou dokumentaci, zobrazení stavu sítě včetně všech protokolových vazeb.

Hlavní výhodou celého řešení je vysoká škálovatelnost a možnost propojení rozličných technologií s velkým důrazem právě na bezpečnost. Uplatnění zde najdou kromě specialistů na sítě i DevOps engineeři a JavaScript vývojáři (front-end i back-end).

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Kateřinská 40, 120 00 Nové Město.
Otevřete si ji přes Google mapy nebo se mrkněte na mapu níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo