Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

LERIS.CZ s.r.o.

LERIS je česká softwarová společnost založená v roce 2010 s přibližně 40 zaměstnanci, která se zaměřuje na vývoj SW pro oblast sportu a zábavního průmyslu.

Specializují se nejen na realizaci informačních systémů a softwarové integrace, ale také na webové aplikace, věrnostní a pokladní systémy anebo třeba procesory na integrovaných obvodech. Pro klienty zajišťují ke svým produktům telefonickou podporu dostupnou 24/7.
40+
zaměstnanců a externistů
10+
let zkušeností v oboru
20+ mil. Kč
v obratu společnosti
Mezi jejich projekty a produkty patří webové portály a stránky Česká Unie Sportu, informační systémy pro komplexní správu Česká Basketbalová Federace, vývoj a provoz Casino Management Systému CleverFOX, vývoj vlastních HW zařízení založených na OrangePI, systém pro měření a identifikaci ztrát tepla Teplárny Brno, internetový server poskytující přímé přenosy sportovní soutěží a systém pro stříhání videí.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Novákových 439/6, 180 00 Praha 8-Libeň.
Otevřete si ji přes Google mapy nebo se mrkněte na mapu níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo