Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

GIGA, spol. s r.o.

Společnost GIGA byla založena v roce 1991. Zaměřuje se na výrobu elektrických lanových kladkostrojů vlastní konstrukce o nosnosti 800 až 50.000 kg a mostových jeřábů. Společnost má více než 60 zaměstnanců. V Příšovicích se nachází 2 výrobní haly. V jedné probíhá vlastní výroba a ve druhé se nacházejí sklady a probíhá zde elektrická montáž.
30+
let zkušeností v oboru
60+
zaměstnanců
200+ mil. Kč
v tržbách
Mezi produkty společnosti GIGA patří například jeřáby (jednonosníkové, dvounosníkové, mostové, poloportálové, portálové, podvěsné a otočné).

Dále kladkostroje a vrátky (elektrické, lanové a elektrické řetězové), komponenty pro stavbu jeřábů a unikátní zařízení GIGAtronic určené pro sledování provozních stavů jeřábů.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: 610 218, 463 46 Příšovice
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo