Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

REMER, a.s.

Společnost REMER, a.s. byla založena v roce 1991. Sídlí v Třinci a zaměstnává více než 30 zaměstnanců. Společnost se orientuje na úsporné vytápěcí systémy s maximálním využitím obnovitelných zdrojů energie, jako jsou např. tepelná čerpadla, biomasy či solární systémy.
30+
let zkušeností v oboru
30+
zaměstnanců
60+ mil. Kč
v obratu společnosti
REMER zajišťuje montáž, servis a poskytuje také pomoc při vyřizování dotací.

Společnost realizuje kotelny pro školy, obecní budovy, bytové domy a průmyslové objekty na různé druhy paliv. Aplikuje volně programovatelné řídicí systémy – AMIT a SIEMENS DESIGO. Projektuje a realizuje objektové předávací stanice na bázi deskových výměníků.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Hřbitovní 429, 739 61 Třinec 1
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo