Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

MESIT holding, a.s.

Příběh skupiny MESIT začal už v roce 1952. Dnes se jednotlivé společnosti holdingu zaměřují především na návrh, vývoj a výrobu vysoce specializovaných zařízení s důrazem na funkčnost i v těch nejtěžších podmínkách. Jednotlivé přístroje tak najdou využití v letectví a kosmonautice, dopravě, strojírenském nebo dokonce i obranném průmyslu. Portfolio výroby společnosti je opravdu široké a kromě zmíněného sem navíc patří i komunikační či měřící elektrotechnika.
7 000+
typů výrobků
30+
zemí, kam směřují produkty MESIT
1000+
zaměstnanců
Mezi nejzajímavější projekty patří například vývoj a výroba měřících systémů pro letectví a kosmonautiku. Téměř všechna letadla české výroby nebo i vrtulníky využívané českou armádou obsahují přístroje MESIT. Dceřiná společnost DICOM je certifikovaným výrobcem komunikační techniky pro NATO.

Pro automobilový průmysl MESIT dodává přetlakové elektromagnetické ventily, které naleznou využití také v potravinářství nebo strojírenství. Dále se skupina zaměřuje i na CNC obrábění, lisování plastů, výrobky z hliníku nebo na galvanizování kovů. Zajímavostí je, že společnost provozuje vlastní školku a střední školu.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Sokolovská 573, Mařatice, 686 01 Uherské Hradiště
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo