Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Struers s.r.o.

Struers s.r.o. se specializuje na design, vývoj a následnou výrobu laboratorních přístrojů. V současnosti je firma součástí americké skupiny Indicor International Holdings, Inc., která v minulosti působila pod názvem Roper International.
140+
let zkušeností
10+
laboratoří pro školení, testování a vývoj po celém světě
20+
obchodních kanceláří po celém světě
Doménou společnosti Struers je především vysoce přesná práce s materiály. Ať už se jedná o řezání, leštění, broušení, testování tvrdosti materiálů nebo návrh a konstrukci velice citlivých a přesných zařízení, vždy je zde záruka profesionálních služeb.

Samotná společnost Struers je pak světovým leaderem v oblasti materialografické přípravy kovů. Mezi její klienty patří třeba NASA nebo Evropská vesmírná agentura.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Výstavní 3374/40a, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo