Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Medical Systems a.s.

Společnost Medical Systems a.s. vyvíjí informační systémy pro oblast zdravotnictví. Vznikla v roce 2005 jako dceřiná společnost skupiny AGEL a.s. V současné době provozuje v České republice jedenáct nemocnic, několik dalších zdravotnických zařízení a také zdravotnické školy. Od roku 2006 působí i na Slovensku.
15+
let zkušeností v oboru
14+ tis.
uživatelů využívá produkt IKIS
120+ tis.
hospitalizovaných pacientů každý rok
Hlavní produkt společnosti Medical Systems je znám pod názvem IKIS. Jde o specializovaný informační systém, který zajišťuje podporu ve všech oblastech provozu nemocnice či jakéhokoliv dalšího zdravotnického zařízení. Kromě správy zdravotnické dokumentace obsahuje i moduly pro komunikaci se zdravotními pojišťovnami nebo funkce pracující s e-recepty. IKIS je kromě skupiny AGEL využíván i nemocnicemi, kde je distribuován jako standardní komerční software. Celý program je postaven na jazyku Java Enterprise Edition, front-end z části v Oracle technologiích a z části v TypeScriptu a Reactu. Právě v Reactu jsou aktuálně vyvíjeny i nové funkcionality.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Kotkova 384/4, 703 00 Ostrava-Vítkovice
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo