Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

TE Connectivity Trutnov s.r.o.

TE Connectivity je největším světovým výrobcem a dodavatelem kabelové a konektorové techniky. Je součástí nadnárodní skupiny TE s více jak 70letou tradicí a s více jak 75 000 zaměstnanci po celém světě. V Trutnově se nachází 2 závody, kde je zaměstnáno přes 1 300 zaměstnanců.
70+
let zkušeností
1 300+
zaměstnanců v Trutnově
14 000+
patentů
Závod Komenského se specializuje na výrobu síťových a komunikačních relé, kterých za rok vyrobí více jak 100 milionů. Tato zařízení jsou využívána v elektrotechnickém nebo automobilovém průmyslu, ale najdete je také v bílé technice značek jako Siemens nebo Miele.

Závod Poříčí se specializuje na výrobu teplem smrštitelných tub. Celkově má společnost na svém kontu přes 14 000 patentů.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Komenského 821, 541 01 Trutnov 1
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo