Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

TE Connectivity Trutnov s.r.o.

TE Connectivity je největším světovým výrobcem a dodavatelem kabelové a konektorové techniky. Je součástí nadnárodní skupiny TE s více jak 70letou tradicí a s více jak 75 000 zaměstnanci po celém světě. V Trutnově se nachází 2 závody, kde je zaměstnáno přes 1 300 zaměstnanců.
70+
let zkušeností
1 300+
zaměstnanců v Trutnově
14 000+
patentů
Závod Poříčí se specializuje na výrobu teplem smrštitelných tub a za rok jich vyrobí takové množství, kterým by se dala 7x obtočit zeměkoule. Tyto tuby dodávají do automobilového, elektrotechnického nebo leteckého průmyslu a také do domácností. Zajímavostí v tomto závodě je např. průmyslový urychlovač částic, který patří mezi jeden z mála ve střední Evropě.

Závod Komenského se specializuje na výrobu síťových a komunikačních relé. Celkově má společnost na svém kontu více jak 14 000 patentů.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Kolmá 467, 541 03 Trutnov 3 - Poříčí
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo