Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

MANAUT DESIGN s.r.o.

Společnost MANAUT DESIGN je výrobní společnost sídlící v průmyslové zóně v Jihlavě. Působí převážně v oblasti průmyslové automatizace, kde nabízí komplexní řešení od návrhu až po vlastní realizaci. Dále se pak zabývá robotizací, CNC obráběním nebo i svařováním.
20+
zaměstnanců
50+ mil. Kč
v obratu
5+
let působení na trhu
Společnost se zabývá komplexním řešením v oblasti průmyslové automatizace, a to např.: dodávkami systémů průmyslové automatizace (od konstrukce, výroby, instalace až po servis), kompletními výrobními linkami, montážními výrobními automaty a poloautomaty či kamerovými měřicími a zkušebními automaty.

Mezi výrobky společnosti patří např. automatizovaná linka na třídění balíků pro společnost GLS.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Hruškové Dvory 49, 586 01 Jihlava
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo