Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

FORSCHNER, spol. s r.o.

Forschner se sídlem v Německu zaměstnává ve svých výrobních podnicích ve střední a východní Evropě, Číně a také Mexiku přes 2 500 lidí. Pobočka v Uherském Hradišti, jejíž počátky sahají do roku 1994, se zabývá výrobou moderních kabelážních systémů a elektromechanických komponent pro oblasti automotive a medicínskou techniku. Samotná pobočka v Uherském Hradišti zaměstnává přes 300 zkušených expertů z oboru. Mezi jejich největší zákazníky se řadí například Daimler, Volkswagen, Audi či Bosch Rexroth.
20+
let zkušeností v oboru
300+
kvalifikovaných zaměstnanců
800+ mil. Kč
v tržbách
Společnost se v Uherském Hradišti zabývá dvěma výrobními oblastmi – kabelážní systémy a elektromechanické komponenty pro osobní a nákladní vozidla, autobusy, ale také medicínskou techniku. Divize kabelážních systémů se soustředí na nízkonapěťové a vysokonapěťové kabeláže a divize elektromechanických systémů vyvíjí a vyrábí inteligentní modely s kompaktními rozměry.

Mezi nejčastěji používané výrobní technologie patří například svařování, lisování plastů, krimpování a další.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Jaktáře 1752, 686 01 Uherské Hradiště
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo