Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

GAST-PRO s.r.o.

GAST-PRO a jeho odborný tým působí v oboru komplexních služeb v oblasti profesionální gastrotechnologie a vybavení již od roku 1993. Za uplynulé období realizovali stovky významných zakázek nejen v domovském regionu Krkonoš, ale i v celé ČR a zahraničí. Právem se proto můžou zařadit mezi úzkou skupinu nejúspěšnějších společností v oboru. Mezi významné zákazníky patří např. ABB, Zoo Dvůr Králové, Hotel Davídek, Lázně Teplice a další zvučná jména. Již 10 let zajišťují montáže a servis zařízení pro hotelový komplex na Maledivách.
30+
let zkušeností v oboru
3.
nejlepší servisní partner v Česku a na Slovensku
80+ mil. Kč
v tržbách
V sídle společnosti v Trutnově vybudovali komplexní „Centrum služeb pro profesionály v gastronomii". Zde nabízí ucelený rozsah služeb od poradenství a projekce gastroprovozů přes přípravu dodávek a montáž technologií až po odborné konzultace a zaškolení personálu.

Pravidelně společnost pořádá i kulinářské prezentace a semináře ve vlastním školícím studiu. Mají vlastní úspěšný e-shop nebo se mohou zákazníci osobně zastavit v moderní prodejně.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Horská 938, Střední Předměstí, 541 01 Trutnov.
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo