Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

KOKINETICS s.r.o.

Výrobní společnost KOKINETICS s.r.o. se věnuje svařovaným, lisovaným, ohraňovaným či laserovaným dílům pro automotive. Zaměřuje se především na konstrukci zadních sedaček automobilů. Jejími hlavními zákazníky jsou světové značky jako Volkswagen, BMW, Volvo, ale také Porsche či Rolls Royce.
130+
let působení společnosti na trhu
150+
produktů v portfoliu společnosti
300+
zaměstnanců ve společnosti
Firma KOKINETICS s.r.o. funguje již od roku 1890, v té době se věnovala především výrobě hrnců. Dnes produkuje jedny z nejlehčích dílů na trhu, a to zejména díky pravidelným investicím do výzkumu a vývoje. V rámci výroby kombinuje zejména použití kovu a plastu.

Společnost se zajímá o udržitelnost výroby svých produktů. Za pomoci vytyčených projektů a cílů minimalizuje dopad výroby na životní prostředí.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Průmyslová zóna, Ke Gabrielce 788, 394 70 Kamenice nad Lipou.
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo