Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Lumidée s.r.o.

Společnost Lumidée se zabývá profesionálními návrhy osvětlení pro průmyslové a administrativní budovy, školy, rodinné domy a vily a profesionálními návrhy veřejného osvětlení a nasvětlování památek. Realizuje světelně technické návrhy, 3D vizualizace, zakreslení do výkresů, konzultace s elektro projektanty a architekty, včetně návrhů inteligentního řízení osvětlení budov a nouzových systémů.
15+
let zkušeností v oboru
1 000+
realizovaných projektů
110+ mil. Kč
v obratu společnosti
Mezi nejnovější realizace společnosti patří např. osvětlení centra Bořislav, které se nachází v Praze, osvětlení Parkview Praha nebo kostela Panny Marie Sněžné v Bratislavě. Dále na brněnském sídlišti Lesná projektovali kompletní osvětlení kostela blahoslavené Marie Restituty.

Showroomy svítidel Lumidée se nachází v Praze, Brně a Hradci Králové. Zde si mohou zákazníci prohlédnout fungující svítidla v praxi.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Podolí 474, Podolí, 664 03.
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo