Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Nabídky práce C++ programmer junior | Brno

Jazyk C++ je všestranný nástroj, který je vhodný především pro vývoj náročných aplikací a her, ale také k tvorbě celých operačních systémů. Ačkoliv se jedná o poměrně starý jazyk, je stále velmi užitečný a potřebný. O své uplatnění tak rozhodně nemusíte mít starosti. Hledáte v současnosti novou pracovní výzvu v Brně? Právě Brno je typické svou pestrou IT scénou. Díky tomu si můžete vybrat z široké škály pracovních možností. Podívejte se na naše aktuální nabídky a vyberte si tu svou!

Vašemu zadání odpovídá 70 pracovních nabídek:

Nenašli jste, co jste hledali ?

Pošlete nám životopis nebo si spusťte zasílání nabídek práce

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si novinky ze světa nabídek práce

Přichází Angular 18

Nová verze Angular 18 přináší vylepšení výkonu a nové funkce, které usnadňují vývoj webových aplikací. V tomto článku se dozvíte o těch nejdůležitějších změnách.

Datum: 12.6.2024

Konec slávy home office?

Stále více firem chce mít své zaměstnance zpátky v kancelářích, jenže zaměstnanci si na možnost pracovat z domova zvykli a vzdávat se jí nechtějí. Přečtěte si, jak to v současnosti s poskytováním benefitu home office vypadá.

Datum: 20.5.2024

Slavíme MDŽ s významnými ženami v dějinách IT

Mezinárodní den žen je pro nás příležitostí připomenout si jedinečné ženy, které významně ovlivnily vývoj IT. Přečtěte si o osudech Ady Lovelace, Grace Hopper nebo Margaret Hamilton. Průkopnicích, bez kterých by výpočetní technika nevypadala, jak ji známe dnes. 

Datum: 8.3.2024

Nenašli jste, co jste hledali ?

Pošlete nám životopis nebo si spusťte zasílání nabídek práce

bar-logo