Disneyland testuje novou technologii, která může změnit způsob vstupu do zábavních parků. Rozpoznávání obličejů má návštěvníkům zrychlit průchod, zároveň ale otevírá otázky kolem soukromí a práce s osobními daty.
Chcete pracovat v prostředí, kam lidé přijíždějí odpočívat a načerpat energii? Staňte se součástí hotelového resortu s jedinečnou atmosférou u Brněnské přehrady. Hledáme posilu do wellness týmu – někoho, kdo má rád práci s lidmi a umí vytvořit pocit péče už při prvním pozdravu – někoho, kdo nechce „jen práci na recepci“, ale chce být součástí zážitku.
Náplň práce
- Každodenní kontakt s hosty – vítání, odbavování a péče o jejich pohodlí
- Poskytování informací o službách wellness
- Příprava nápojů a drobného občerstvení
- Administrativa spojená s provozem (rezervace, e-maily, telefonáty)
- Směnný provoz – 12hodinové směny (krátký/dlouhý týden)
- Po zapracování a zaškolení máte možnost posunout se na pozici Wellness Supervisor a vést svou směnu. Je to pestrá práce, kde se střídá komunikace s hosty i organizace provozu.
Požadavky
- Máte rádi práci s lidmi a přirozeně působíte mile a profesionálně
- Angličtina vám nedělá problém (ústně i písemně)
- Zvládáte běžnou práci na PC
- Umíte si poradit i v nečekaných situacích
- Jste spolehliví, samostatní a zodpovědní
- Zkušenost z recepce nebo zákaznického servisu je výhodou Nejde nám jen o praxi – důležitý je váš přístup.
Nabízíme
- Odpovídající mzda dle zkušeností + motivační odměny
- Možnost vzdělávání a kariérního růstu (jazykové i odborné kurzy)
- Personální strava a káva zdarma
- Wellness zdarma mimo pracovní dobu
- Slevy na masáže a další služby
- Jistota pravidelné mzdy
- Práce v krásném prostředí přírody u Brněnské přehrady Pokud chcete pracovat tam, kde se klid a pohoda stávají každodenní součástí práce, pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na vás.