Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

S&K TOOLS spol. s r.o.

Firma S&K TOOLS byla založena v roce 2002 a je součástí skupiny S&K Group. Zabývá se výrobou vysoce přesných a komplikovaných nástrojů a dílců, které jsou nejčastěji dodávané do automobilového a leteckého průmyslu a přesného strojírenství – elektromotory, pohony, tvářecí nástroje, medicínská technika, součásti strojů, hydraulické systémy atd. Dokáží pružně reagovat na potřeby zákazníků a dodat požadovaný díl ve vynikající kvalitě.
60+
zaměstnanců
20+
let na trhu
170+ mil. Kč
v tržbách
Jsou profesionálové na poli CNC obrábění a broušení, v oblasti 5osého soustružení a frézování. Při broušení a obrábění „za tvrda“ dosahují mikronových přesností. Dále nabízí hluboké vrtání a mnoho variant tepelného zpracování či povrchových úprav dle rozličných požadavků zákazníků.

Společnost se soustředí především na malosériové až kusové dodávky velmi přesných a tvarově složitých dílů. Řídí se heslem „Na detailu záleží“, a proto je jejich cílem odvádět vždy perfektní práci.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Vlastimila Pecha 1302/2, Černovice, 627 00 Brno
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo