Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Zenit, spol. s r.o.

Společnost Zenit je obchodní firma, která se zabývá distribucí vyspělých CNC strojů a plastových prosklívacích materiálů. Historie této české společnosti sahá až do 60. let 20. století a již od této doby si stále drží místo jednoho z lídrů na trhu ve svém oboru. V současnosti má Zenit 6 poboček v České republice a na Slovensku (Brno, Praha, Olomouc, Vrchlabí, Koš a Košice), ve kterých zaměstnává více než 70 odborníků.
60+
let zkušeností v oboru
70+
kvalifikovaných zaměstnanců
380+ mil. Kč
v tržbách
Brněnská pobočka nabízí zákazníkům distribuci a pronájmem CNC strojů v oblasti kovoobrábění a průmyslové výroby. Jedná se o tyto typy strojů: CNC frézky, drátovky, hloubičky, děrovačky.

Kromě samotného prodeje či pronájmu strojů nabízí společnost zákazníkům i zaškolení personálu, konzultační činnost v oblasti technologického postupu, servis a dodávku náhradních dílů a spotřebního materiálu.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: Škrobárenská 6, 617 00 Brno-jih.
Otevřete si ji přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo