Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

CECHO - BOHUMIL CEMPÍREK s.r.o.

CECHO je česká firma založena roku 1995. „Vše pro Vaši formu!“ je firemní moto. Firma je uplatňuje směrem k zaměstnancům cestou nadstandardních benefitů a směrem k zákazníkům komplexním řešením forem na vstřikování plastů. Zákazníkům nabízí řešení od konstrukčního návrhu přes dodávku kompletního nástroje, případně i finální výrobu požadovaných plastových výlisků.
25+
let zkušeností v oboru
160+
zaměstnanců
5+ mil.
výlisků ročně
Společnost CECHO dodává kompletní řešení sestavené z certifikovaných normalizovaných dílů a temperovaných vstřikovacích systémů, které sami vyrábějí a servisují.

Společnost má zavedený systém řízení kvality podle normy IATF 16949 a jeho efektivita je opakovaně prověřována zákaznickými audity. Jsou tak ideální volbou pro zákazníky požadující nejvyšší kvalitu výrobků.

Jak se do společnosti dostanete:

Adresa: 309, Polnička, 591 02
Otevřete si adresu firmy přes Google mapy nebo se mrkněte níže.


NEPŘEHLÉDNĚTE! Důležité rady k pohovoru:

Další praktické odkazy:


bar-logo