Zasílat nabídky

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Vaše první práce v JavaScriptu

Nechte se okouzlit vývojem frontendu! Pracujte na klientském rozhraní a grafické části webových aplikací. Čeká vás programovací jazyk JavaScript, jehož velkou výhodou je, že výsledky práce vidíte téměř ihned a můžete si kontrolovat jejich správnost. Není proto žádným překvapením, že právě JavaScript bývá prvním jazykem, se kterým se začínající vývojáři seznamují. A přesně pro tyto začátečníky máme SUPER POZICE!

Ideální příležitost pro úplné juniory

Toto je naprosto výjimečná nabídka pro začínající vývojáře! Nevěříte? Tak se přesvědčte sami... Hledáme nového kolegu do malého vývojářského týmu - dnes jsme 4 a hledáme pátého. Na zaškolení máme čas a rádi vám ukážeme, jak vypadá vývoj SW v praxi.

Pracujeme na webové aplikaci, kterou už dnes denně používá téměř milion lidí po celé republice. Výsledky vaší práce tedy budou opravdu vidět a nehrozí, že budete "dělat do šuplíku". Vyzkoušíte si tu práci s různými frameworky i knihovnami.

Opravdu hledáme juniora - jde nám tedy o někoho ideálně po škole, kdo sice JavaScript už zkoušel, ale ještě nemá a ani nemusí mít komerční praxi.

Chceš o tom, co ti nabídneme, vědět víc? Mrkni se na celou pozici tady. Nebo nám rovnou pošli CV na email: p.fiala@jobscontact.cz, ať se s tebou můžeme pobavit blíže a domluvit se na pohovoru.


Žhavé pozice pro začínající frontenďáky:

 


OTÁZKY U POHOVORU:
Na co se vás můžou o JavaScriptu zeptat a jak odpovědět?

1) Popište nám, co víte o JavaScriptu?

Jde o objektově orientovaný programovací jazyk určený pro tvorbu moderních dynamických webů. JavaScript je to, čemu se říká prototypový (či prototypální) jazyk. To znamená, že všechny objekty v JavaScriptu, jako například String, jsou založené na prototypech. Jedná se o Open source.

2) Jaké jsou výhody JavaScriptu?

Výhodou JavaScriptu je na prvním místě mnohem menší zatěžování serveru, na kterém jsou stránky umístěny. Návštěvníkům webu poskytuje okamžitou zpětnou vazbu. Má bohaté rozhraní.

3) Jaké jsou hlavní rozdíly mezi Javou a JavaScriptem?

JavaScript je lehký skriptovací jazyk vyvinutý společností Netscape. Používá se k tomu, aby byly webové stránky interaktivní. Není tedy součástí platformy Java. Java je úplný a samostatný jazyk, který lze použít v backendovém kódování.

Nastavte si zasílání nabídek práce

bar-logo