Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Vaše první práce jako JavaScript vývojář - go for it!

35 000 - 55 000 Kč

 Brno-město

Zaučíme
Junior

Máme naprosto ideální příležitost pro juniory!
Nevěříte? Tak čtěte dál...

Hledáme nového kolegu do malého vývojářského týmu - dnes jsme 4 a hledáme pátého, na zaškolení máme tedy čas a rádi vám ukážeme, jak vypadá vývoj SW v praxi.
Pracujeme na webové aplikaci, kterou už dnes denně používá téměř 1.000.000 lidí po celé republice; výsledky vaší práce tedy budou opravdu vidět a nehrozí, že budete pracovat do šuplíku.
Přesto, že jsme součástí skupiny s více než 70.000 zaměstnanci, máme překvapivě hodně prostoru - vyzkoušíte si tak např. práci s různými frameworky či knihovnami a zároveň získáte jistotu stabilní společnosti.
Opravdu hledáme juniora; jde nám tedy o někoho ideálně po škole, kdo sice JavaScript už zkoušel, ale ještě nemá a ani nemusí mít komerční praxi.

Náplň práce

 • Na začátku budete převážně pracovat s kódem, který jsme vytvořili už v minulosti - půjde tedy spíš o drobné úpravy a testování.
 • Jakmile se do JS/TS a do technologií, které používáme dostanete, čeká vás práce na dílčích úkolech spolu s některým ze seniornějších kolegů.
 • A pak už je jen malý krok k vývoji některé z green-field aplikací, na kterých teď pracujeme či některé z těch, jež nás ještě čeká.
 • Sami se ve výsledku staráme i o releas, takže další prostor pro váš růst je i v rámci DevOps procesů...

Požadavky

 • Jak jsme psali už výše, nejde nám o komerční praxi. Samozřejmě, že pokud nějakou máte, je to plus...
 • Oceníme především obecné znalsoti front-endových jazyků - JavaScript a TypeScript.
 • Aktuálně souběžně pracujeme s Vue.js, Reactem i s Angularem - samozřejmě na odlišných projektů.
 • Hodně důležité pro nás ale v každém případě je vědět, že JS nevidíte prvně v životě. Oceníme tedy třeba ukázky školních nebo i vlastních projektů, na kterých jste pracovali..

Nabízíme

 • I když jde o juniorní pozici, připravili jsme stejnou sadu benefitů, kteří mají k dispozici senioři - tím největším ale vždy bude příležitost získat praxi s všemi třemi nejvyužívanějšími FE frameworky na jednom místě...
 • Dále máme 25 dnů dovolené + pár sick-days,
 • pěkné kanceláře s pohodlným dojezdem v Brně, k těm patří i restaurace, relax zony nebo parkoviště - to vše vám je samozřejmě k dispozici.
 • Úplně neorganizujeme obří korporátní teambuldingové akce - to spíš zajdeme po práci na pivo. V každém případě je u nás fajn atmosféra a dělá se nám tu fajn.
 • Jak se osamostatníte, umíme si představit i práci na home-office, minimálně na začátku vám ale učení půjde daleko rychleji při denním docházení do kanceláří.
 • A konečně zpět na začátek - benefitem je určitě i velikost týmu - pokud budete pracovat s několika málo seniory, jste schopni sbírat nové dovednosti raketovou rychlostí. Těšíme se, až se do toho pustíme společně.

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si novinky ze světa nabídek práce

Nadchněte se pro automatizaci a práci s PLC!

O pojmy jako automatizace, robotizace nebo Průmysl 4.0 jste už nejspíš někdy zavadili. Víte ale přesně, co si pod nimi představit? A díky čemu je tolik rozšířené využití PLC automatů? Nachytřete se s námi a třeba si přitom i zrovna vybere nové uplatnění!

Elektro sekce
Autor: Veronika Jelínková

27.11.2023

Přečíst

Vítejte ve světě analytiků! Vyznáte se mezi nimi?

Analytici jsou odborníci, kteří významně vstupují do procesu návrhu nového softwaru. Co však náplní práce znamená být analytikem v ICT, není tak jednoznačné. Najdeme zde totiž hned několik úzce spolupracujících rolí. Jak se mezi sebou liší, se nyní dozvíte.

ICT sekce
Autor: Veronika Jelínková

15.11.2023

Přečíst

Jak využít síly sociálních sítí při hledání práce

Kdo dnes nehledá práci na sociálních sítích, o dost se okrádá. Ukážeme vám, jak si zajistit přísun čerstvých příležitostí na vašem Linkedinu, Facebooku nebo Instagramu. Otevřete si článek a dozvíte se, jak ze svých sociálních sítí vytřískat maximum.

Rady a tipy od recruiterů
Autor: Veronika Jelínková

26.9.2023

Přečíst

Rozhovor: Moje cesta k remote práci v IT

Vyzpovídali jsme IT specialistu, kterému jsme během pandemie dopomohli k nové remote pozici. Dnes na vzdálenou spolupráci nedá dopustit. Jak popisuje svou kariérní cestu a kterých věcí si na své práci váží nejvíc? Inspirujte se jeho příběhem i vy!

ICT sekce
Autor: Veronika Jelínková

22.8.2023

Přečíst