Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Cyber Security Architect SOC

90 000 - 120 000 Kč

 Hlavní město Praha  Brno-město

Mimořádná nabídka
Reaguj IHNED

Hledáme zkušeného a motivovaného odborníka na kybernetickou bezpečnost, který se připojí k našemu týmu jako Cyber Security Architect.

Tato pozice je klíčová pro poskytování konzultačních služeb v oblasti architektur bezpečnosti, definování cílů, postupů a priorit, identifikaci rizik a návrhy nápravných opatření.

Náplň práce

 • Konzultační činnost v oblasti bezpečnosti: Definice a implementace optimálních bezpečnostních postupů a architektur pro naše klienty s důrazem na jejich individuální potřeby a obchodní cíle.
 • Bezpečnostní audity a GAP analýzy: Provádění auditů a analýz souladu ICT prostředí klientů s příslušnými regulacemi a schopnost identifikovat odchylky a navrhovat adekvátní řešení.
 • Strategické plánování a rozvoj: Aktivní účast při stanovování strategických cílů společnosti, rozvoji produktového portfolia a jeho směřování s ohledem na aktuální bezpečnostní trendy.
 • Podpora obchodních aktivit: Účast na jednáních s klienty, tvorba nabídek a zaměření na služby Security Operations Center (SOC).
 • Mentoring a podpora týmu: Poskytování mentorství a podpora zbývajících členů Security Operations Centra pro efektivní a bezpečný provoz.
 • Návrh architektury bezpečnostního monitoringu s využitím nástrojů typu SIEM/SOAR

Požadavky

 • Zkušenosti v oblasti kybernetické bezpečnosti a architektury.
 • Vyznáš se v problematice log managementu a SIEM technologií
 • Máte bezpečnostní certifikaci typu CISSP, eventuálně CISA, CISM
 • Znalost regulací v oblasti kybernetické bezpečnosti.
 • Schopnost strategického plánování a podpora obchodních aktivit.
 • Komunikační dovednosti a schopnost týmové spolupráce.

Nabízíme

 • setkáš se s celou řadou zajímavých klientů (velké instalace)
 • možnost získání odborných certifikací
 • možnost účasti na tuzemských i zahraničních konferencích
 • inovativní projekty, budeš pracovat s novými technologiemi
 • naše kultura - přátelské, neformální prostředí plné profesionálů
 • FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBU A MOŽNOST HOME OFFICE
 • můžeš pracovat v našich kancelářích v Praze, Brně, Ostravě, případně kombinovat s home office
 • HO je možný 2x týdně
 • a další benefity: 5 týdnů dovolené, 5 free days, stravenkový paušál, penzijní / životní připojistění, telefon i pro soukromé účely, notebook s operačním systémem dle Tvé volby atd.

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si novinky ze světa nabídek práce

Google Cloud představuje nové nástroje pro správu Kubernetes

NATO představilo novou strategii pro AI, zaměřenou na bezpečné a odpovědné používání AI technologií. Cílem je zlepšení spolupráce, kombinace AI s dalšími technologiemi a ochrana proti dezinformacím a zneužití AI.

 
 

Kariérní horoskop - Rak

Proč někteří lidé vypadají, jako by se narodili pro své zaměstnání, zatímco jiní věčně hledají to pravé? Astrologie může nabídnout jedno z vysvětlení. Tento článek vás zavede do světa Raka, vodního znamení známého svou citlivostí a intuitivností, a ukáže, jaké kariérní cesty jsou pro ně nejvhodnější.

 
 

Google Cloud představuje nové nástroje pro správu Kubernetes

Google Cloud nedávno představil nové nástroje pro správu Kubernetes, které zjednodušují nasazení a správu kontejnerizovaných aplikací. V tomto článku se dozvíte o nejdůležitějších vylepšeních, která tato nová sada nástrojů přináší.

ICT sekce
 

Dokončil/a jsem školu a nemám praxi, co s tím?

Jsi čerstvě po škole, začínáš hledat práci, ale nemáš dostatečnou praxi? I když to může vypadat jako velká překážka, existuje mnoho způsobů, jak ji překonat. Přinášíme hned několik tipů, které pomohou se začátkem nastartování vaší kariéry.

Rady a tipy od recruiterů