Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Digitalizace - 4 nové projekty, tak si vyberte!

40 000 - 80 000 Kč

 Brno-město  Plzeň-město  Ostrava-město

Mimořádná nabídka
Pružná pracovní doba

Hledáme posily rovnou pro 4 nové projekty. Je jen na Vás, jaké oblasti dáte přednost!
Pokud ovládáte Python, dáme vám opravdu široké možnosti, kam se dále posouvat…

Náplň práce

 • První projekt propojuje strojové učení, umělou inteligenci a nové softwarové nástroje pro diagnostiku strojů.
 • - Kromě alespoň základní znalosti některého z dalších programovacích jazyků Vám pomůžou i předchozí zkušenosti z některého z odvětví zaměřeného na AI, machine learninig, MES systémy, energetický management nebo kybernetickou bezpečnost.
 • Druhý projekt pomáhá našim klientům s optimalizací a vytvářením nových strategií či s procesním řízením.
 • - Zde Vám pomůže kombinace zkušeností s programováním PLC/DCS a zároveň schopnost prezentovat výsledky své práce.
 • Třetí projekt bude zajímavý hlavně pro ty z Vás, kteří mají blízko k energetice. Čeká na Vás práce na návrhu, vývoji i implementaci SW i HW pro energetický management.
 • - Práci Vám zde usnadní znalosti Javy, komunikačních protokolů nebo třeba přesah do cenotvorby a obecné povědomí o energetice.
 • A jestli vás láká kombinace IT a strojírenství naleznete ideální uplatnění v našem čtvrtém projektu. Zde pracujeme třeba na monitoringu točivých strojů a elektrických rozvoden. S prediktivním předpovídáním poruch nám navíc (i zde) pomáhá strojové učení.
 • - Oceníme zájem o programování a konfiguraci matematických modelů zařízení v Pythonu.

Požadavky

 • Nejdůležitějším je pro nás Python a MatLab.
 • Pokud máte zkušenost s manipulací dat (sběr, analýza, výsledky).
 • Máte-li alespoň základní dovednosti v monitorování, implementaci, optimalizaci nebo v energetickém managementu.

Nabízíme

 • Můžete očekávat roční finanční bonus, pravidelné revize mezd, stravenkový paušál přímo ve Vaší měsíční mzdě a příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2-3 % z Vaší mzdy.
 • Flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domu s finančním příspěvkem a v odůvodněných případech dokonce možnost full remote.
 • Možnost se vzdělávat prostřednictvím externích kurzů a konferencí, jazykové a také možnost dalšího kariérního růstu nejen v ČR, ale i po celém světě v rámci našich poboček.
 • Můžete se těšit na kafeterii systém benefitů zahrnující sport, zdraví, kulturu a volný čas. Zvýhodněné volání pro soukromé účely s možností až 5 benefitních SIM karet pro rodinu a přátele a také slevy u našich partnerů.
 • Získejte přístup k naší asistenční lince, která vám poskytne odborné poradenství ve vztazích, práci, právu, financích a mnoha dalších oblastech. Vaše pohodlí a podpora jsou pro nás prioritou!

Doplňující informace

Nechejte nás objevit váš skrytý potenciál! Zasláním svého životopisu nám dáte šanci poznat vaše jedinečné schopnosti a zařadit vás do projektu, který vám nabídne možnosti růstu a úspěchu.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si novinky ze světa nabídek práce

Přichází Angular 18

Nová verze Angular 18 přináší vylepšení výkonu a nové funkce, které usnadňují vývoj webových aplikací. V tomto článku se dozvíte o těch nejdůležitějších změnách.

ICT sekce
 

Konec slávy home office?

Stále více firem chce mít své zaměstnance zpátky v kancelářích, jenže zaměstnanci si na možnost pracovat z domova zvykli a vzdávat se jí nechtějí. Přečtěte si, jak to v současnosti s poskytováním benefitu home office vypadá.

Pracovněprávní poradna
Autor: Veronika Jelínková

Slavíme MDŽ s významnými ženami v dějinách IT

Mezinárodní den žen je pro nás příležitostí připomenout si jedinečné ženy, které významně ovlivnily vývoj IT. Přečtěte si o osudech Ady Lovelace, Grace Hopper nebo Margaret Hamilton. Průkopnicích, bez kterých by výpočetní technika nevypadala, jak ji známe dnes. 

ICT sekce
Autor: Veronika Jelínková

Nadchněte se pro automatizaci a práci s PLC!

O pojmy jako automatizace, robotizace nebo Průmysl 4.0 jste už nejspíš někdy zavadili. Víte ale přesně, co si pod nimi představit? A díky čemu je tolik rozšířené využití PLC automatů? Nachytřete se s námi a třeba si přitom i zrovna vybere nové uplatnění!

Elektro sekce
Autor: Veronika Jelínková