Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Staň se Leaderem pro Testery v Hradišti - jedinečná šance!

40 000 - 75 000 Kč

 Uherské Hradiště

Reaguj IHNED
Pružná pracovní doba

Chceš se podílet na vývoji v dynamické softwarové společnosti? Naše produkty jsou využívány klienty po celém světě, a to v nejrůznějších odvětvích.

Momentálně hledáme leadera, který už má s testováním SW zkušenosti a je schopný vést tým. Výběr produktů je u nás velký, určitě pro tebe najdeme tu správnou roli a projekt.

Náplň práce

 • Po podrobném seznámení s našimi projekty společně vybereme ten, který nejlépe odpovídá tvým technologickým zájmům.
 • Staneš se součástí SQA týmu a postupně převezmeš kompetence a odpovědnosti na tomto projektu.
 • Tvým úkolem bude určovat směr SQA činností, pravidla, procesy a technologie.
 • Navíc budeš mít důležitou roli při navrhování nezbytných změn v procesech a strategii testování.
 • Tvoje práce bude také zahrnovat aktivní účast při strategickém formování SQA služby.

Požadavky

 • Máš zkušenosti s testováním softwaru po dobu alespoň 2 let a znáš testovací procesy.
 • Dokážeš definovat testovací strategii, plánovat a reportovat průběh testování.
 • Máš také schopnost provádět odhady, provádět QA review, spravovat defekty a navrhovat testovací scénáře.
 • Znalost nějakého programovacího nebo scriptovacího jazyka (C#, Python, Rust, JAVA, PowerShell,...) je výhodou.
 • Pokud máš doménovou nebo administrátorskou znalost prostředí Windows a skvělé komunikační a organizační schopnosti, tak hledáme právě tebe! Výhodou:
 • Máš znalost Agilních metodik vývoje softwaru.
 • Pokud máš certifikaci ISTQB jakékoliv úrovně, bude to pro tebe přínosem.
 • Máš zkušenosti s projektovým managementem, což se nám bude hodit.
 • Taktéž, pokud máš zkušenosti s komplexními projekty, budeš mít výhodu.
 • V neposlední řadě, pokud máš orientaci v SW deployment procesech, bude to pro tebe užitečné.

Nabízíme

 • Zakládáme si na neformální atmosféře a zajišťujeme moderní prostředí, aby se v našich kancelářích každý cítil příjemně.
 • Nabízíme finanční ohodnocení odpovídající tvým znalostem s postupně rostoucím profit share programem a stravenkami.
 • Podporujeme tvůj další vzdělávací růst, nabízíme kariérní postup z interních talentů a respektujeme tě vedením kompetentního vedoucího.
 • Nabízíme flexibilní pracovní dobu s pevným časem 9:00-14:00, možnost home office 1 dne v týdnu a 5 týdnů dovolené.
 • Dále se můžeš těšit na celofiremní akce, skupinové teambuildingy nebo workshopy.

Doplňující informace

Chcete být součástí týmu lidí s vášní a odhodláním? Zasláním svého životopisu nám ukážete, že jste připraveni se chopit výzvy a stát se klíčovým hráčem v našem projektu.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si novinky ze světa nabídek práce

Google Cloud představuje nové nástroje pro správu Kubernetes

NATO představilo novou strategii pro AI, zaměřenou na bezpečné a odpovědné používání AI technologií. Cílem je zlepšení spolupráce, kombinace AI s dalšími technologiemi a ochrana proti dezinformacím a zneužití AI.

 
 

Kariérní horoskop - Rak

Proč někteří lidé vypadají, jako by se narodili pro své zaměstnání, zatímco jiní věčně hledají to pravé? Astrologie může nabídnout jedno z vysvětlení. Tento článek vás zavede do světa Raka, vodního znamení známého svou citlivostí a intuitivností, a ukáže, jaké kariérní cesty jsou pro ně nejvhodnější.

 
 

Google Cloud představuje nové nástroje pro správu Kubernetes

Google Cloud nedávno představil nové nástroje pro správu Kubernetes, které zjednodušují nasazení a správu kontejnerizovaných aplikací. V tomto článku se dozvíte o nejdůležitějších vylepšeních, která tato nová sada nástrojů přináší.

ICT sekce
 

Dokončil/a jsem školu a nemám praxi, co s tím?

Jsi čerstvě po škole, začínáš hledat práci, ale nemáš dostatečnou praxi? I když to může vypadat jako velká překážka, existuje mnoho způsobů, jak ji překonat. Přinášíme hned několik tipů, které pomohou se začátkem nastartování vaší kariéry.

Rady a tipy od recruiterů