Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Embedded C/C++ Vývojář – STM32, Baremetal Bez OS, Malý Tým

40 000 - 65 000 Kč

 Frýdek-Místek

Malý kolektiv
Home Office

Budeš vyvíjet firmware na úrovni bare-metal – bez operačního systému, přímo pro mikrokontroléry. Někdy začneš úplně od začátku, jindy upravíš existující řešení. Práce je různorodá, vždy podle potřeby projektu. Pokud ti víc vyhovuje klid na domácí ladění, můžeš si zařízení vzít domů – k dispozici dostaneš notebook i potřebné vybavení. Tým je malý a funguje samostatně.

Náplň práce

  • Vývoj a programování elektronických obvodů v jazyce C (někdy i C++ pro části vyžadující OOP přístup)
  • Návrh a implementace řídicích algoritmů a logiky aplikace
  • Řešení komunikace mezi systémy (včetně Zigbee a WiFi)
  • Práce bez embedded OS – baremetal firmware
  • Testování pomocí laboratorních přístrojů (multimetr, osciloskop) a ve spolupráci s HW týmem
  • Úpravy stávajícího kódu i vývoj zcela nových řešení
  • Spolupráce s HW vývojáři

Požadavky

  • VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru výpočetní techniky nebo elektrotechniky
  • Dobrá znalost programování v jazyce C
  • Základy elektrotechniky – orientace v PCB s MCU
  • Schopnost efektivní komunikace, samostatnost a proaktivní přístup
  • Zájem o řešení technických problémů a chuť tvořit
  • Pasivní znalost AJ – čtení dokumentace, psaní kódu
  • Výhodou:
  • Znalost GitLab
  • Zkušenosti s protokoly (CAN, Modbus RTU, SPI, TCP/IP)
  • Orientace v číslicových obvodech
  • Bastlení v oblasti embedded a elektroniky

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Roční bonus dle výsledků firmy
  • Stravování v závodní jídelně (příspěvek)
  • Možnost ubytování ve firemní ubytovně
  • Po zapracování možnost individuálního home office
  • Flexibilní pracovní doba – core hours 8:00–13:00, zbytek klouzavý
  • Mzda: fix + variabilní složka + motivační balíček (standardně nekrácený)
  • Smlouva na 1 rok, pak automaticky na dobu neurčitou (možnost individuální domluvy)
  • Firemní parkoviště v docházkové vzdálenosti
  • Pracovní vybavení: notebook nebo PC

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si novinky ze světa nabídek práce

Kyberbezpečnost už není jen úkol pro IT. Je to zkouška leadershipu.

Kyberbezpečnost už dávno není jen technické téma pro IT oddělení. Stává se zásadní zkouškou leadershipu, která prověřuje připravenost firem, jejich důvěryhodnost i schopnost zvládat krize. Přečtěte si celý článek.

Zajímavosti ze světa ICT
 

Kubernetes 1.33 přináší zásadní novinku: bezpečný rollback verzí

Kubernetes přináší jednu z nejzásadnějších změn za poslední roky a výrazně posouvá způsob, jakým se spravují clustery. Nová verze 1.33 zavádí bezpečnější a kontrolovanější přístup k aktualizacím, který může správcům ušetřit spoustu starostí.

Zajímavosti ze světa ICT
 

15 dárků, které vývojáři skutečně ocení

Shánění vánočních dárků dokáže potrápit každého, ale výběr toho pravého pro vývojáře nemusí být vůbec složitý. Jsou zvědaví, milují nové technologie a ocení cokoli, co jim zpříjemní práci i volný čas. Připravili jsme proto výběr tipů, které jim udělají radost a vám ušetří čas i starosti. Podívej se na náš seznam!

Rady a tipy od recruiterů
Autor: Adéla Budinská

Firemní večírek: Zábava, networking... nebo past na reputaci?

Firemní večírek může být skvělá příležitost, jak se odreagovat, poznat kolegy jinak a možná i získat body u šéfa. Ale stejně tak se z něj může stát událost, na kterou budete chtít zapomenout. Jak se pobavit, zůstat profesionální a neproměnit večer v legendu, o které se bude mluvit ještě příští rok?

Rady a tipy od recruiterů
Autor: Adéla Budinská