Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

.NET vývojář, co chce víc!

60 000 - 110 000 Kč

 Hlavní město Praha  Ostrava-město  Brno-město  Zlín

Náborový bonus
Mimořádná nabídka

Nebaví Tě dokola číst stále stejné inzeráty s podobnými požadavky? Rutina všedního dne tě taky nebere? Máš na výběr!
Zde máš prostor pro rozvoj, kolik jen bude potřeba….U nás se můžeš podílet na procesu vývoje, protože každý hlas je pro nás důležitý. Pokud se kamarádíš navíc s .NET. Core a .NET 6, jsi náš člověk!

Náplň práce

  • baví Tě vyvíjet herní platformy nebo jiné webové aplikace
  • můžeš se podílet na vývoji kompletního produktu od návrhu procesu až po testování
  • vývoj back-end aplikace a interních nástrojů je pro Tebe hračka

Požadavky

  • alespoň 1 rok praxe programování v C# - .NET Core nebo .NET
  • zkušenost s SQL databázemi (ideálně MS SQL)

Nabízíme

  • super kolektiv
  • práce s nejmodernějšími technologiemi
  • Fullremote - práce z pohodlí domova
  • dovolená 25 dní a sick days
  • Multisportka, neplacené volno a mnoho dalšího

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si novinky ze světa nabídek práce

Slavíme MDŽ s významnými ženami v dějinách IT

Mezinárodní den žen je pro nás příležitostí připomenout si jedinečné ženy, které významně ovlivnily vývoj IT. Přečtěte si o osudech Ady Lovelace, Grace Hopper nebo Margaret Hamilton. Průkopnicích, bez kterých by výpočetní technika nevypadala, jak ji známe dnes. 

ICT sekce
Autor: Veronika Jelínková

8.3.2024

Přečíst

Nadchněte se pro automatizaci a práci s PLC!

O pojmy jako automatizace, robotizace nebo Průmysl 4.0 jste už nejspíš někdy zavadili. Víte ale přesně, co si pod nimi představit? A díky čemu je tolik rozšířené využití PLC automatů? Nachytřete se s námi a třeba si přitom i zrovna vybere nové uplatnění!

Elektro sekce
Autor: Veronika Jelínková

27.11.2023

Přečíst

Vítejte ve světě analytiků! Vyznáte se mezi nimi?

Analytici jsou odborníci, kteří významně vstupují do procesu návrhu nového softwaru. Co však náplní práce znamená být analytikem v ICT, není tak jednoznačné. Najdeme zde totiž hned několik úzce spolupracujících rolí. Jak se mezi sebou liší, se nyní dozvíte.

ICT sekce
Autor: Veronika Jelínková

15.11.2023

Přečíst

Jak využít síly sociálních sítí při hledání práce

Kdo dnes nehledá práci na sociálních sítích, o dost se okrádá. Ukážeme vám, jak si zajistit přísun čerstvých příležitostí na vašem Linkedinu, Facebooku nebo Instagramu. Otevřete si článek a dozvíte se, jak ze svých sociálních sítí vytřískat maximum.

Rady a tipy od recruiterů
Autor: Veronika Jelínková

26.9.2023

Přečíst