Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

PHP vývojář, který ví, že i PHP může být sexy!

50 000 - 90 000 Kč

 Brno-město

Pružná pracovní doba
Greenfield projekt

Dobře víme, že i PHP může být sexy a dá se v něm pracovat s moderními technologiemi. Naše stávající projekty jsou postaveny na Symphony (spolu s Docrtine) a právě teď rozjíždíme jeden zbrusu nový, který od začátku pojede v PHP 8. A tak mezi sebe hledáme vývojáře, kterého PHPko (i přes všechny chyby) baví a který hledá práci, kde bude déle než jen pár měsíců.

Náplň práce

 • Tak samozřejmě bude Vaší náplní práce webový vývoj v PHP - a světe div se - hlavně v Symphony.
 • Pokud ale dáváte přednost jiným frameworkům nebo je vaše srdcovka Pure PHP - určitě najdeme takovou práci, která Vás bude bavit.
 • Aktuálně totiž hledáme nové kolegy do jednoho ze 3. týmů:
 • - Petr a Tom se starají o SRE - tedy o to, aby naše webová platforma běžela, i když všechno ostatní vypadne. Na denní bázi tedy kromě PHP a ElasticSearch pracují např. s Dockerem.
 • - David spolu se svým týmem vyvíjí náš core-prodact - webový redakční systém, ten je postavený právě na PurePHP.
 • - No a většina z nás ostatních pracuje na komunitním portálu (který jsme schopný klientovi i ušít na míru) v PHP 7, Symphony a v knihovně Docrtine.
 • A konečně všichni dohromady se účastníme stand-upů (kolem kulečníku - protože se nám líbil víc, než normální stůl), hrajeme fotbálek a naprostá většina z nás (hlavně šéfové) jsou blázni do motorek.

Požadavky

 • Nejdůležitější pro nás je, abyste zapadli, prostě si sedli s ostatními.
 • Kromě toho by bylo fajn, abyste to PHP uměli - měli za sebou pár projektů a nějakou komerční praxi.
 • Čím dál důležitější je pro nás chuť v se právě PHP věnovat i v budoucnu. Samozřejmě vám maximálně pomůžeme v dalším rozvoji a v budoucnu budeme rádi např. za přesah do vývoje fron-endu, ale PHP by mělo být to, čemu se budete věnovat nejvíce.
 • Kromě toho snad už jen chuť potkat se s námi na pohovoru. Ať už osobním nebo online.

Nabízíme

 • Jsme super parta, rozumíme si spolu a právě to je hlavní "benefit", který máme proti komukoliv jinému.
 • Kromě pondělí si nehrajeme na pracovní dobu. Je nám jedno kdy nebo odkud budete pracovat a pokud z nějakého důvodu preferujete IČO místo HPP, rádi Vám vyjdeme vstříc.
 • Za poslední rok jsme se naučili dělat i z domova a nebráníme se tomu ani dál, takže pokud o to stojíte, můžete na home-office strávit většinu času.
 • Máme 25 dní dovolené, 5 sick-days a navíc dalších 5 dní každý rok, které strávíme na vodě, na kurzu focení nebo na střelnici.
 • Multisportky, (poměrně velké) slevy na cyklistické a moto potřeby a další bonusy - třeba celkem 40.000 za doporučení nového zaměstnance.

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si novinky ze světa nabídek práce

Nadchněte se pro automatizaci a práci s PLC!

O pojmy jako automatizace, robotizace nebo Průmysl 4.0 jste už nejspíš někdy zavadili. Víte ale přesně, co si pod nimi představit? A díky čemu je tolik rozšířené využití PLC automatů? Nachytřete se s námi a třeba si přitom i zrovna vybere nové uplatnění!

Elektro sekce
Autor: Veronika Jelínková

27.11.2023

Přečíst

Vítejte ve světě analytiků! Vyznáte se mezi nimi?

Analytici jsou odborníci, kteří významně vstupují do procesu návrhu nového softwaru. Co však náplní práce znamená být analytikem v ICT, není tak jednoznačné. Najdeme zde totiž hned několik úzce spolupracujících rolí. Jak se mezi sebou liší, se nyní dozvíte.

ICT sekce
Autor: Veronika Jelínková

15.11.2023

Přečíst

Jak využít síly sociálních sítí při hledání práce

Kdo dnes nehledá práci na sociálních sítích, o dost se okrádá. Ukážeme vám, jak si zajistit přísun čerstvých příležitostí na vašem Linkedinu, Facebooku nebo Instagramu. Otevřete si článek a dozvíte se, jak ze svých sociálních sítí vytřískat maximum.

Rady a tipy od recruiterů
Autor: Veronika Jelínková

26.9.2023

Přečíst

Rozhovor: Moje cesta k remote práci v IT

Vyzpovídali jsme IT specialistu, kterému jsme během pandemie dopomohli k nové remote pozici. Dnes na vzdálenou spolupráci nedá dopustit. Jak popisuje svou kariérní cestu a kterých věcí si na své práci váží nejvíc? Inspirujte se jeho příběhem i vy!

ICT sekce
Autor: Veronika Jelínková

22.8.2023

Přečíst